Wondzorgconsulentes

Ondersteuning bij onderzoek

In samenwerking met de Centrale Wetenschapscommissie coördineert en stimuleert het Wetenschapsbureau wetenschappelijk onderzoek door het begeleiden van onderzoeksprojecten en het opzetten van onderzoekslijnen.

 

Heb je vragen over:

  • een nieuw op te zetten studie;
  • aanmelding van je onderzoek;
  • procedure lokale uitvoerbaarheid;
  • het Wetenschapsbureau;
  • de Wetenschapscommissie;
  • de Wetenschapsavond;
  • cursussen en onderwijs?

 

Neem dan contact met ons op: wetenschapsbureau@viecuri.nl of bel naar 077 - 320 67 55.

 

Scroll voor meer informatie

Belangrijk bericht

Komt u binnenkort naar VieCuri? Bereid u goed voor!

 

Algemene informatie:

  • Bezoekt u een patiënt? Bekijk hier onze bezoekregeling.
  • Heeft u luchtwegklachten? Blijf dan thuis. Is uw bezoek aan het ziekenhuis toch nodig, draag dan een medisch mondneusmasker. Dit mondneusmasker kunt u krijgen bij de receptie.
  • Volg de basisregels: was of desinfecteer regelmatig uw handen, hoest en nies in de elleboog en schud geen handen. Hierdoor verspreiden virussen zich minder snel.

 

Bloedafname

Bloed laten prikken kan alléén op afspraak. Bij alle priklocaties kunt u alleen op afspraak terecht voor bloedafname. Maak zelf een afspraak via www.mijnVieCuri.nl.

 

Log hier in bij mijnVieCuri om zelf een afspraak te maken