Update: Donderdag 22 oktober 2026
Gisteren meldden we dat DigiD tijdelijk offline was vanwege beveiligingsproblemen. Hierdoor bestond de kans dat patiënten niet konden inloggen op MijnVieCuri.
Inmiddels lijken de landelijke problemen te zijn opgelost. Websites en systemen die tijdelijk offline waren, zijn weer beschikbaar of worden stap voor stap opnieuw bereikbaar.
MijnVieCuri
MijnVieCuri is de hele tijd bereikbaar gebleven. Patiënten hebben gewoon kunnen inloggen.
De websites van VieCuri zijn niet getroffen door de beveiligingsproblemen. U kunt MijnVieCuri gewoon blijven gebruiken.
Woensdag 21 oktober 2026
DigiD tijdelijk offline: mogelijk problemen met inloggen op MijnVieCuri
DigiD is landelijk uit voorzorg tijdelijk offline gehaald vanwege ernstige beveiligingslekken. Hierdoor kunt u mogelijk niet inloggen op MijnVieCuri, het patiëntenportaal van VieCuri.
Websites van VieCuri niet getroffen
We hebben gecontroleerd of onze websites kwetsbaar zijn voor deze beveiligingslekken. Dat is niet het geval. Onze website, de website van MijnVieCuri en ons intranet maken geen gebruik van de techniek waarin de beveiligingslekken zijn ontdekt.
Omdat u DigiD nodig heeft om in te loggen op MijnVieCuri, kunt u toch problemen ervaren met inloggen. Zodra DigiD weer beschikbaar is, kunt u opnieuw proberen in te loggen.
Wat kunt u doen als inloggen niet lukt
Op dit moment kunt u nog gewoon inloggen op MijnVieCuri. Het is mogelijk dat dit later niet meer lukt door de problemen bij DigiD.
Heeft u een afspraak om bloed te laten prikken?
Kunt u uw labbrief niet bekijken via MijnVieCuri? Kom dan gewoon naar uw afspraak om bloed te laten prikken. Houd wel rekening met een langere wachttijd.
Heeft u vandaag dringend medische informatie nodig?
Neem dan telefonisch contact op met ons Belcentrum via (077) 320 55 55. U kunt ook bellen met de afdeling waar u in behandeling bent. De telefoonnummers vindt u in ons contactoverzicht.
Kan uw vraag wachten?
Probeer dan op een later moment opnieuw in te loggen op MijnVieCuri.